Skip to content

ZACZYNAMY NOWY SEZON – KLUB SENIOR+!

Po ponad trzech latach Ośrodek Wsparcia Seniorów opuścił swoją siedzibę na ulicy Szkolnej i teraz, w bardziej przestronnym miejscu, blisko dworca PKP i dworca busów, rozpoczyna swą działalność jako KLUB Senior+.

Florianówka, Kopalnia Talentów, remiza OSP przy ulicy Floriana –  różnie kojarzymy i nazywamy to miejsce, obecnie od 2 stycznia, w wyznaczone dni jest to również siedziba Klubu Senior+. Mamy nadzieję, że sąsiedztwo osiedli, łatwy dojazd dla osób spoza Krzeszowic spowoduje napływ nowych członków Klubu, którzy docenią tę inicjatywę i możliwość integracji z innymi mieszkańcami gminy.

Zapraszamy do KLUBU SENIOR+:

WTORKI, od 11.00 do 15.00
ŚRODY, od 8.00 do 12.00
PIĄTKI, od 14.00 do 18.00

W środy planujemy gimnastykę i zajęcia z zakresu „zdrowy kręgosłup”, wtorki to czas na spotkania ze specjalistami różnych dziedzin, prelekcje o podróżach i przede wszystkim swobodne spotkania przy kawie i prasie.

W piątki rezerwujemy czas na warsztaty rękodzieła, spotkania kulinarne oraz FAJFY DLA SENIORÓW

Niezależnie od ustalonych aktywności, zawsze możecie Państwo przyjść do Klubu by pogawędzić ze znajomymi, poczytać bieżącą prasę, pograć w scrabble, poczytać książkę, wypić bezpłatnie kawę czy herbatę.

Czekamy na seniorów w KLUBIE SENIOR+ na ul. Floriana 3 w Krzeszowicach! 

***
KLUB SENIOR+ prowadzony jest na zlecenie Gminy Krzeszowice przez Fundację Kobieta w Regionie, a  finansowany jest ze środków Wojewody Małopolskiego i Gminy Krzeszowice w ramach Programu Senior+.